Nabídka zaměstnání

Na této stránce jsou zařazovány nabídky a informace o možném pracovním uplatnění v oblasti oceňování. Institut oceňování majetku se nezabývá aktivním vyhledáváním pracovních míst, ale bude-li požádán o zveřejnění nabídky, po posouzení její vhodnosti ji zařadí na tuto stránku. Cílem je usnadnit zprostředkování nabídky a poptávky práce v oblasti oceňování pro absolventy IOM, ale i další zájemce.

Žádosti o umístnění informace o nabídce práce zasílejte na adresu marik@vse.cz – prof. Miloš Mařík, ředitel IOM. Návazně je pak nezbytné, aby nás nabízející včas informovali o obsazení daného místa, případně o dalších změnách uveřejněné informace. IOM si vyhrazuje právo stáhnout inzeráty starší než rok.


NSG Morison

NSG Morison znalecký ústav s.r.o. (člen stabilní poradenské skupiny NSG MORISON) hledá kandidáta/kandidátku na pozici junior finanční analytik.  Pozice je vhodná pro studenty 4-5. ročníku magisterského studia se skutečným zájmem o oceňování podniků a se zkušeností s finančními analýzami. Nabízíme rozvoj odbornosti v úspěšném znaleckém ústavu, neformální prostředí a spolupráci na projektech pro významné české i nadnárodní klienty. Jsme zvyklí na dlouhodobou spolupráci se studenty a umožňujeme flexibilní pracovní dobu i volno před zkouškami. Předpokládáme pravidelnou práci v rozsahu minimálně 0,5 úvazku. Budeme se na Vás těšit.

Kontakt: Ludmila Johanovská, M +420 731 663 587, E  ludmila.johanovska@nsgmorison.cz

Text inzerátu ke stažení (pdf): NSG Morison

Datum zveřejnění informace: 21.5.2019


B.S.O. spol. s r.o.

Společnost B.S.O. spol. s r.o., IČ: 25109197, se sídlem a pracovištěm Praha 3 – Žižkov, vykonávající činnost znaleckého ústavu hledá studenta magisterského studia oboru oceňování podniku a jeho majetku na pozici asistenta znalce s předpokladem profesního růstu v oboru. V případě zájmu kontaktujte zástupce společnosti na tel +420 602 387 724 nebo na e-mail adresu brejcha@bso.cz.

Datum zveřejnění informace: 31.3.2019


VGD Apprasial, s.r.o.

Znalecký ústav VGD Apprasial, s.r.o., který je součástí mezinárodních poradenských skupin VGD a NEXIA International, obsazuje seniorní i juniorní pozici a hledá pro posílení svého týmu novou kolegyni / nového kolegu – odborníka či studenta magisterského stupně VŠE se zaměřením na oceňování podniku. Nástup možný ihned. V případě  seniorního kolegy požadujeme relevantní pracovní praxi v délce minimálně 1 rok, v případě studenta nabízíme rozsah prací dle aktuálních potřeb společnosti a časových možností studenta.“

Kontakt a více informací o společnosti mohou uchazeči nalézt na následující adrese v sekci „Kariéra“:
https://cz.vgd.eu/

Datum zveřejnění informace: 11.10.2018


KPMG Česká republika

Společnost KPMG Česká republika hledá zájemce na pozici Konzultant pro oblast oceňování podniků.

Více informací na internetové adrese: https://kpmg.jobs.cz/detail-pozice/?id=G2-1305859174-aden_brand0&rps=202

Datum zveřejnění informace: 26.8.2018


BDO Appraisal services – znalecký ústav s.r.o.

Společnost BDO Appraisal services – znalecký ústav s.r.o. hledá nové kolegy na pozici Asistent znalce.

Více informací na internetové adrese: https://bdo.jobs.cz/detail/?id=G2-1293176114-aden_brand0&rps=186

Datum zveřejnění informace: 28.6.2018


Equity Solutions Appraisals s.r.o.

Znalecký ústav Equity Solutions Appraisals s.r.o. hledá nové kolegy do svého týmu na pozici: Odborný asistent pro oceňování podniku/nemovitostí a Analytik oceňování podniku/nemovitostí.

Více informací na internetové adrese: http://www.eqsa.cz/#kariera

Datum aktualizace informace: 13. 6. 2018


mBank

mBank je na českém a slovenském trhu již více jak 10 let. Stále se rozrůstá a díky tomu nabízí řadu pracovních příležitostí. Věnuje se kvalitě služeb nabízených klientům, ale zároveň také stále zlepšuje a rozšiřuje aktivity v oblasti péče o naše zaměstnance. V současné době hledá specialistu na oceňování nemovitostí.

Text inzerátu ke stažení (Word): mBank – specialista oceňování nemovitostí

Datum zveřejnění informace: 13. 6. 2018


Expert Group s.r.o.

Znalecký ústav Expert Group s.r.o. je dynamický ústav se znaleckým oprávněním v oboru ekonomika, zabývající se oceňováním a ekonomickými analýzami v širokém spektru specializací. Aktuálně hledá kandidáty na pozice asistent, resp. konzultant oceňování se zaměřením na podniky, ekonomické a účetní rozbory, převodní ceny.

Inzerát je publikován na internetové adrese: http://www.expertgroup.cz/kariera-u-nas/.

Datum zveřejnění informace: 26. 4. 2018


Bonuvis

Společnost Bonuvis otevírá pozici Analytika, jejíž náplní je oceňování firem a pomoc při prodeji.

Text inzerátu ke stažení (pdf): Bonuvis – analytik

Datum aktualizace informace: 22.3.2018


EQUITA Consulting s.r.o.

EQUITA je specializovaná společnost na posuzování a oceňování aktiv, patří k předním znaleckým ústavům s rozsáhlými zkušenostmi.
Do našeho kolektivu hledáme kolegy na pozice:

Nabízíme Vám naše dlouhodobé zkušenosti a možnost podílet se na zajímavých projektech pro tuzemské i mezinárodní klienty.
Pozice jsou nabízeny na plný úvazek nebo na částečný úvazek (min. 20h / týden) s možností přechodu do pozice na plný úvazek.

Datum zveřejnění informace: 20.2.2018


Grant Thornton Valuations

Znalecký ústav Grant Thornton Valuations, a.s., který je součástí mezinárodní poradenské skupiny Grant Thornton International, hledá nového kolegu na pozici Senior Consultant pro oceňování podniků a nehmotného majetku.

Text inzerátu ke stažení (pdf):

Datum aktualizace informace: 13.6.2017