Nabídka zaměstnání

Na této stránce jsou zařazovány nabídky a informace o možném pracovním uplatnění v oblasti oceňování. Institut oceňování majetku se nezabývá aktivním vyhledáváním pracovních míst, ale bude-li požádán o zveřejnění nabídky, po posouzení její vhodnosti ji zařadí na tuto stránku. Cílem je usnadnit zprostředkování nabídky a poptávky práce v oblasti oceňování pro absolventy IOM, studenty a absolventy denního studia oceňování, ale i další zájemce.

Žádosti o umístnění informace o nabídce práce zasílejte na adresu marik@vse.cz – prof. Miloš Mařík, ředitel IOM. Návazně je pak nezbytné, aby nás nabízející včas informovali o obsazení daného místa, případně o dalších změnách uveřejněné informace. IOM si vyhrazuje právo stáhnout inzeráty starší než rok.


BDO Valuation

Znalecký tým BDO  Valuation hledá nové posily, a to do juniorní pozice i seniorní pozice oceňování.

Podrobnější informace ke stažení (pdf):

Datum zveřejnění informace: 20.5.2024


B.S.O. spol. s r.o.

Společnost B.S.O. spol. s r.o., IČ: 25109197, se sídlem a pracovištěm Praha 3 – Žižkov, hledá studenty/studentky magisterského studia se zaměřením na obor oceňování podniku a nemovitých věcí.
Kontakt: brejcha@bso.cz, tel +420 602 387 724

Podrobnější informace ke stažení (pdf): BSO – nabídka pozice

Datum aktualizace informace: 15.1.2024


PPF banka a.s.

PPF banka a.s. je součástí investiční skupiny PPF. Banka se zaměřuje především na poskytování finančních, investičních a poradenských služeb vybraným klientům a také na privátní bankovnictví. V současné době hledá zájemce o pozici juniora / traineeho, zejména z řad studentů 4.-5. ročníku VŠE se zaměřením na oceňování.

Více informací je na internetové stránce: Obchodní poradce–Trainee

Datum zveřejnění informace: 3.11.2023


TPA

TPA je mezinárodní poradenskou společností působící ve dvanácti zemích střední a jihovýchodní Evropy. Zabýváme se daňovým poradenstvím, auditem, vedením účetnictví, znaleckou činností, podnikovým a transakčním poradenstvím.

Chceš být odborníkem v oblasti oceňování podniků?

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici Junior konzultant v oblasti oceňování. Uvítáme uchazeče, kteří se zajímají o oceňování a chtějí se dále vzdělávat.

Více informací nalezneš v inzerátech na naší webové stránce: Junior konzultant

Pokud Tě pozice zaujala, neváhej kontaktovat naši HR Zuzanu Pospíšilovou: zuzana.pospisilova@tpa-group.cz, tel.: 724 639 948

Datum zveřejnění informace: 23.10.2023


EQUITA Consulting s.r.o.

Čelíte rádi novým výzvám? Právě se nacházíme v přechodném období Zákona o znalcích. Připravte se spolu s námi na novou příležitost v oceňování po roce 2025!

Jsme znalecká kancelář, rozšiřujeme naše řady a poskytneme tak i Vám možnost připravit se na nové výzvy. Uvítáme Vás v našich řadách na pozicích:

  • Specialista pro oceňování podniku
  • Asistent pro oceňování podniku
  • Asistent pro oceňování nemovitostí

Více informací naleznete na našich stránkách v sekci kariéra. Kontaktovat nás můžete telefonicky na 224 815 521 nebo mailem equita@equita.cz anebo se stavte na dobré kávě u nás v Truhlářské.

Datum zveřejnění informace: 26.7.2023


Znalecká kancelář VGD Apprasial, s.r.o.

Znalecká kancelář VGD Apprasial, s.r.o., která je součástí mezinárodních poradenských skupin VGD a NEXIA International, obsazuje seniorní i juniorní pozici a hledá pro posílení svého týmu novou kolegyni / nového kolegu – odborníka či studenta magisterského stupně VŠE se zaměřením na oceňování obchodního závodu. Nástup možný ihned. V případě  seniorního kolegy požadujeme relevantní pracovní praxi v délce minimálně 1 rok, v případě studenta nabízíme rozsah prací dle aktuálních potřeb společnosti a časových možností studenta.

Kontaktovat nás lze na miloslav.mahdik@vgd.eu, více informací o společnosti mohou uchazeči nalézt na následující adrese, případně v sekci „Kariéra“: https://cz.vgd.eu/

Datum zveřejnění informace: 6.6.2023


Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových hledá do svých řad cenového referenta/cenovou referentku. Pracoviště je vhodné pro absolventi či stále ještě studenty Institutu oceňování majetku, kteří hledají uplatnění v oblasti oceňovaní nemovitých věcí.

Více informací naleznete na https://www.uzsvm.cz/cenovy-referent-referentka-oddeleni-hospodareni-smajetkem-voperativni-evidenci-2

Informace ke stažení (pdf): Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových

Datum zveřejnění informace: 6.6.2023


PKF APOGEO Esteem, a.s.

Chcete se stát odborníkem v oblasti oceňování podniků?

Do našeho rozrůstajícího týmu hledáme novou posilu na pozici Junior konzultant v oblasti oceňování podniků. Hledáme někoho, koho oceňování baví a chce se v této oblasti dále rozvíjet a posouvat.

Staňte se členem našeho týmu a rozjeďte svou kariéru s námi.

Více informací naleznete na tomto odkazu: https://www.pkfapogeo.cz/kariera/19/junior-konzultant-ocenovani-podniku

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte kontaktovat Kristýnu Mikulenkovou: kristyna.mikulenkova@pkfapogeo.cz , +420 774 474 967

Datum aktualizace informace: 2.3.2023


Statikum

Jsme tým znalců s kanceláří v Brně dlouhodobě působících v oborech Ekonomika a Stavebnictví. Zpracováváním vysoce odborných posudků a komplexních řešeních pomáháme našim zákazníkům při jejich strategických rozhodnutích. Rádi bychom do naší brněnské kanceláře našli juniorního kolegu se znalostmi v oblasti oceňování podniků.

Kontakt: Lukáš Pejchal, tel.: 776 824 201, mail: lukas.pejchal@statikum.cz

Další informace ke stažení (pdf): Odhadce podniků

Datum zveřejnění informace: 10.2.2023


UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Do oddělení fúzí a akvizic hledáme junior analytika/čku, který bude zpracovávat data a podklady pro seniornější členy týmu. V bance podporujeme růst, a proto bude od samého začátku náš nový kolega/yně také procházet agendu specialisty M&A, aby získal potřebné know how a zároveň bude mít k dispozici svého buddyho. V našem oddělení se zabýváme oblasti fúzí a akvizic po celé Evropě, a proto velmi často komunikujeme s jinými zeměmi – kandidát/ka se tak může těšit na mezinárodní prostředí.

Další informace a kontakt ke stažení (pdf): Junior M&A specialista/ka

Datum zveřejnění informace: 6.1.2023


Ing. Milan Lang – soudní znalec – ceny a odhady nemovitostí

Soudní znalec v oboru oceňování nemovitostí a certifikovaný odhadce pro banky hledá asistenta pro oceňování nemovitostí a nabízí spolupráci posluchačům nebo absolventům studia Oceňování nemovitých věcí Institutu oceňování majetku.

Další informace a kontakt ke stažení (Word): Asistent pro oceňování nemovitostí

Datum zveřejnění informace: 21.10.2022


BENE FACTUM a.s.

Menší znalecká kancelář s dlouhou historií, která sídlí ve Vršovicích v Praze, hledá novou posilu na pozici odborného asistenta pro oceňování podniků.

Text inzerátu ke stažení (pdf): BENE FACTUM

Datum zveřejnění informace: 13.12.2021


Equity Solutions Appraisals s.r.o.

Znalecká kancelář Equity Solutions Appraisals s.r.o. hledá nové kolegy do svého týmu na pozici: Odborný asistent pro oceňování podniku a Odborný asistent pro oceňování nemovitostí.

Více informací na internetové adrese: http://www.eqsa.cz/#kariera

Text inzerátu ke stažení (pdf):

Datum aktualizace informace: 22. 4. 2021


NSG Morison

Pracovní příležitost pro studenty/studentky 5. ročníku nebo absolventy/absolventky VŠ ekonomického směru se zaměřením na oceňování podniků: Finanční analytik se specializací oceňování podniků

Do oddělení business valuation v rámci NSG Morison znalecký ústav s.r.o. hledáme šikovného finančního analytika (muže či ženu) se zkušeností v oblasti oceňování podniků (možné jsou
i zkušenosti získané v průběhu VŠ studia). Uvítáme možnost práce na plný nebo alespoň vyšší než poloviční pracovní úvazek.

Podrobné informace najdete na našich stránkách: http://nsgmorison.cz/volne-pozice/

Kontakt: Ludmila Johanovská, M +420 731 663 587, E  personalni@nsgmorison.cz

Datum zveřejnění informace: 12.4.2021


VGD Apprasial, s.r.o.

Znalecký ústav VGD Apprasial, s.r.o., který je součástí mezinárodních poradenských skupin VGD a NEXIA International, obsazuje seniorní i juniorní pozici a hledá pro posílení svého týmu novou kolegyni / nového kolegu – odborníka či studenta magisterského stupně VŠE se zaměřením na oceňování podniku. Nástup možný ihned. V případě  seniorního kolegy požadujeme relevantní pracovní praxi v délce minimálně 1 rok, v případě studenta nabízíme rozsah prací dle aktuálních potřeb společnosti a časových možností studenta.“

Kontakt a více informací o společnosti mohou uchazeči nalézt na následující adrese v sekci „Kariéra“:
https://cz.vgd.eu/

Datum zveřejnění informace: 11.10.2018


Expert Group s.r.o.

Znalecký ústav Expert Group s.r.o. je dynamický ústav se znaleckým oprávněním v oboru ekonomika, zabývající se oceňováním a ekonomickými analýzami v širokém spektru specializací. Aktuálně hledá kandidáty na pozice asistent, resp. konzultant oceňování se zaměřením na podniky, ekonomické a účetní rozbory, převodní ceny.

Inzerát je publikován na internetové adrese: http://www.expertgroup.cz/kariera-u-nas/.

Datum zveřejnění informace: 26. 4. 2018