Nabídka zaměstnání

Na této stránce jsou zařazovány nabídky a informace o možném pracovním uplatnění v oblasti oceňování. Institut oceňování majetku se nezabývá aktivním vyhledáváním pracovních míst, ale bude-li požádán o zveřejnění nabídky, po posouzení její vhodnosti ji zařadí na tuto stránku. Cílem je usnadnit zprostředkování nabídky a poptávky práce v oblasti oceňování pro absolventy IOM, ale i další zájemce.

Žádosti o umístnění informace o nabídce práce zasílejte na adresu marik@vse.cz – prof. Miloš Mařík, ředitel IOM. Návazně je pak nezbytné, aby nás nabízející včas informovali o obsazení daného místa, případně o dalších změnách uveřejněné informace. IOM si vyhrazuje právo stáhnout inzeráty starší než rok.


Ing. Milan Lang – soudní znalec – ceny a odhady nemovitostí

Soudní znalec v oboru oceňování nemovitostí a certifikovaný odhadce pro banky hledá asistenta pro oceňování nemovitostí a nabízí spolupráci posluchačům nebo absolventům studia Oceňování nemovitých věcí Institutu oceňování majetku.

Další informace a kontakt ke stažení (Word): Asistent pro oceňování nemovitostí

Datum zveřejnění informace: 21.10.2022


APOGEO Esteem

Jsme silná, ryze česká poradenská skupina s mezinárodním přesahem v rámci sítě PKF International. Vytváříme know-how a patříme mezi špičku českých firem. Hledáme člověka, kterého oceňování baví a chce své znalosti posunout o úroveň výše.

Pokládáte oceňování za bezva práci?
Chcete se podílet na strategických rozhodnutích významných klientů?
Chcete naplno využít svých schopností?
Pak hledáme právě Vás!

Do našeho rozrůstajícího týmu ve Znalecké kanceláři PKF APOGEO Esteem hledáme nové kolegy/ně na pozici Valuation Consultant/Junior Valuation Consultant a to pro oceňování podniků i nemovitostí. Zároveň máme otevřenu i pozici asistenta/asistentky do znalecké kanceláře.

Více informací naleznete na těchto odkazech: https://www.apogeo.cz/kariera/?type=evaluation

Jsme důvěryhodným a stabilním partnerem pro místní i mezinárodní klienty z mnoha oblastí podnikání, kterým nabízíme včasná, profesionální a neotřelá řešení.

Kontakt: Kristýna Mikulenková, E: kristyna.mikulenkova@apogeo.cz , tel: 724474967

Datum aktualizace informace: 21.3.2022


BENE FACTUM a.s.

Menší znalecká kancelář s dlouhou historií, která sídlí ve Vršovicích v Praze, hledá novou posilu na pozici odborného asistenta pro oceňování podniků.

Text inzerátu ke stažení (pdf): BENE FACTUM

Datum zveřejnění informace: 13.12.2021


Equity Solutions Appraisals s.r.o.

Znalecká kancelář Equity Solutions Appraisals s.r.o. hledá nové kolegy do svého týmu na pozici: Odborný asistent pro oceňování podniku a Odborný asistent pro oceňování nemovitostí.

Více informací na internetové adrese: http://www.eqsa.cz/#kariera

Text inzerátu ke stažení (pdf):

Datum aktualizace informace: 22. 4. 2021


NSG Morison

Pracovní příležitost pro studenty/studentky 5. ročníku nebo absolventy/absolventky VŠ ekonomického směru se zaměřením na oceňování podniků: Finanční analytik se specializací oceňování podniků

Do oddělení business valuation v rámci NSG Morison znalecký ústav s.r.o. hledáme šikovného finančního analytika (muže či ženu) se zkušeností v oblasti oceňování podniků (možné jsou
i zkušenosti získané v průběhu VŠ studia). Uvítáme možnost práce na plný nebo alespoň vyšší než poloviční pracovní úvazek.

Podrobné informace najdete na našich stránkách: http://nsgmorison.cz/volne-pozice/

Kontakt: Ludmila Johanovská, M +420 731 663 587, E  personalni@nsgmorison.cz

Datum zveřejnění informace: 12.4.2021


EQUITA Consulting s.r.o.

EQUITA je specializovaná společnost na posuzování a oceňování aktiv, patří k předním znaleckým ústavům s rozsáhlými zkušenostmi.
Znalecký ústav hledá nové kolegy do svého týmu na pozici:

Nabízíme Vám naše dlouhodobé zkušenosti a možnost podílet se na zajímavých projektech pro tuzemské i mezinárodní klienty.

Datum zveřejnění informace: 11.10.2019


Moore Stephens Znalex

Znalecký ústav Moore Stephens Znalex hledá zájemce na pozici asistenta znalce.

Text inzerátu ke stažení (pdf): Moore Stephens Znalex

Datum zveřejnění informace: 13.9.2019


B.S.O. spol. s r.o.

Společnost B.S.O. spol. s r.o., IČ: 25109197, se sídlem a pracovištěm Praha 3 – Žižkov, vykonávající činnost znaleckého ústavu hledá studenta magisterského studia oboru oceňování podniku a jeho majetku na pozici asistenta znalce s předpokladem profesního růstu v oboru. V případě zájmu kontaktujte zástupce společnosti na tel +420 602 387 724 nebo na e-mail adresu brejcha@bso.cz.

Datum zveřejnění informace: 31.3.2019


VGD Apprasial, s.r.o.

Znalecký ústav VGD Apprasial, s.r.o., který je součástí mezinárodních poradenských skupin VGD a NEXIA International, obsazuje seniorní i juniorní pozici a hledá pro posílení svého týmu novou kolegyni / nového kolegu – odborníka či studenta magisterského stupně VŠE se zaměřením na oceňování podniku. Nástup možný ihned. V případě  seniorního kolegy požadujeme relevantní pracovní praxi v délce minimálně 1 rok, v případě studenta nabízíme rozsah prací dle aktuálních potřeb společnosti a časových možností studenta.“

Kontakt a více informací o společnosti mohou uchazeči nalézt na následující adrese v sekci „Kariéra“:
https://cz.vgd.eu/

Datum zveřejnění informace: 11.10.2018


Expert Group s.r.o.

Znalecký ústav Expert Group s.r.o. je dynamický ústav se znaleckým oprávněním v oboru ekonomika, zabývající se oceňováním a ekonomickými analýzami v širokém spektru specializací. Aktuálně hledá kandidáty na pozice asistent, resp. konzultant oceňování se zaměřením na podniky, ekonomické a účetní rozbory, převodní ceny.

Inzerát je publikován na internetové adrese: http://www.expertgroup.cz/kariera-u-nas/.

Datum zveřejnění informace: 26. 4. 2018