Nabídka zaměstnání

Na této stránce jsou zařazovány nabídky a informace o možném pracovním uplatnění v oblasti oceňování. Institut oceňování majetku se nezabývá aktivním vyhledáváním pracovních míst, ale bude-li požádán o zveřejnění nabídky, po posouzení její vhodnosti ji zařadí na tuto stránku. Cílem je usnadnit zprostředkování nabídky a poptávky práce v oblasti oceňování pro absolventy IOM, ale i další zájemce.

Žádosti o umístnění informace o nabídce práce zasílejte na adresu marik@vse.cz – prof. Miloš Mařík, ředitel IOM. Návazně je pak nezbytné, aby nás nabízející včas informovali o obsazení daného místa, případně o dalších změnách uveřejněné informace. IOM si vyhrazuje právo stáhnout inzeráty starší než rok.


APOGEO Esteem

Jsme silná, ryze česká poradenská skupina s mezinárodním přesahem v rámci členství v poradenské síti PKF International. Poskytujeme komplexní služby v oblasti transakčního poradenství, oceňování, auditu, daní, účetnictví a mzdové agendy, HR outsourcingu a správy rodinného majetku. Aktivně přednášíme na předních ekonomických vysokých školách – VŠE, VŠFS a vedeme odborné semináře pro 1. Vox.

Do našeho rozrůstajícího týmu ve Znalecké kanceláři APOGEO Esteem hledáme nové kolegy/ně na pozici Valuation Consultant/Junior Valuation Consultant a to pro oceňování podniků i nemovitostí.

Více informací naleznete na těchto odkazech:

Zajímá vás náhled z různých perspektiv na klíčové otázky v oblasti oceňování? Přijďte k nám a rozšiřte si své znalosti získané v oboru oceňování včetně jejich vhodného přizpůsobení do prezentovatelné a uchopitelné formy ve vztahu k obchodním partnerům„, říká Pavel Tůma, Partner Expert Institute.

Jsme důvěryhodným a stabilním partnerem pro místní i mezinárodní klienty z mnoha oblastí podnikání, kterým nabízíme včasná, profesionální a neotřelá řešení.

Kontakt: Kristýna Mikulenková, E: kristyna.mikulenkova@apogeo.cz , tel: 267997778

Datum zveřejnění informace: 26.1.2021


NSG Morison

Pracovní příležitost pro absolventy/absolventky nebo studenty/studentky 5. ročníku VŠ ekonomického směru se zaměřením na oceňování podniků: Junior finanční analytik se specializací oceňování podniků

Do oddělení business valuation v rámci NSG Morison znalecký ústav s.r.o. hledáme šikovného junior finančního analytika (muže či ženu) s prokazatelnou zkušeností v oblasti oceňování (možné jsou
i zkušenosti získané v průběhu VŠ studia). Uvítáme možnost práce na plný pracovní úvazek.

Podrobné informace najdete na: https://www.jobs.cz/rpd/1513937749/?searchId=3edcb59a-c20e-4590-b876-85bc988bf810&rps=233

Text inzerátu ke stažení (pdf): NSG Morison

Kontakt: Ludmila Johanovská, M +420 731 663 587, E  personalni@nsgmorison.cz

Datum zveřejnění informace: 25.9.2020


EQUITA Consulting s.r.o.

EQUITA je specializovaná společnost na posuzování a oceňování aktiv, patří k předním znaleckým ústavům s rozsáhlými zkušenostmi.
Znalecký ústav hledá nové kolegy do svého týmu na pozici:

Nabízíme Vám naše dlouhodobé zkušenosti a možnost podílet se na zajímavých projektech pro tuzemské i mezinárodní klienty.

Datum zveřejnění informace: 11.10.2019


Moore Stephens Znalex

Znalecký ústav Moore Stephens Znalex hledá zájemce na pozici asistenta znalce.

Text inzerátu ke stažení (pdf): Moore Stephens Znalex

Datum zveřejnění informace: 13.9.2019


Equity Solutions Appraisals s.r.o.

Znalecký ústav Equity Solutions Appraisals s.r.o. hledá nové kolegy do svého týmu na pozici: Odborný asistent pro oceňování podniku.

Více informací na internetové adrese: http://www.eqsa.cz/#kariera

Text inzerátu ke stažení (pdf): Equity Solutions Appraisals

Datum aktualizace informace: 19. 6. 2019


B.S.O. spol. s r.o.

Společnost B.S.O. spol. s r.o., IČ: 25109197, se sídlem a pracovištěm Praha 3 – Žižkov, vykonávající činnost znaleckého ústavu hledá studenta magisterského studia oboru oceňování podniku a jeho majetku na pozici asistenta znalce s předpokladem profesního růstu v oboru. V případě zájmu kontaktujte zástupce společnosti na tel +420 602 387 724 nebo na e-mail adresu brejcha@bso.cz.

Datum zveřejnění informace: 31.3.2019


VGD Apprasial, s.r.o.

Znalecký ústav VGD Apprasial, s.r.o., který je součástí mezinárodních poradenských skupin VGD a NEXIA International, obsazuje seniorní i juniorní pozici a hledá pro posílení svého týmu novou kolegyni / nového kolegu – odborníka či studenta magisterského stupně VŠE se zaměřením na oceňování podniku. Nástup možný ihned. V případě  seniorního kolegy požadujeme relevantní pracovní praxi v délce minimálně 1 rok, v případě studenta nabízíme rozsah prací dle aktuálních potřeb společnosti a časových možností studenta.“

Kontakt a více informací o společnosti mohou uchazeči nalézt na následující adrese v sekci „Kariéra“:
https://cz.vgd.eu/

Datum zveřejnění informace: 11.10.2018


Expert Group s.r.o.

Znalecký ústav Expert Group s.r.o. je dynamický ústav se znaleckým oprávněním v oboru ekonomika, zabývající se oceňováním a ekonomickými analýzami v širokém spektru specializací. Aktuálně hledá kandidáty na pozice asistent, resp. konzultant oceňování se zaměřením na podniky, ekonomické a účetní rozbory, převodní ceny.

Inzerát je publikován na internetové adrese: http://www.expertgroup.cz/kariera-u-nas/.

Datum zveřejnění informace: 26. 4. 2018