Nabídka zaměstnání

Na této stránce jsou zařazovány nabídky a informace o možném pracovním uplatnění v oblasti oceňování. Institut oceňování majetku se nezabývá aktivním vyhledáváním pracovních míst, ale bude-li požádán o zveřejnění nabídky, po posouzení její vhodnosti ji zařadí na tuto stránku. Cílem je usnadnit zprostředkování nabídky a poptávky práce v oblasti oceňování pro absolventy IOM, ale i další zájemce.

Žádosti o umístnění informace o nabídce práce zasílejte na adresu marik@vse.cz – prof. Miloš Mařík, ředitel IOM. Návazně je pak nezbytné, aby nás nabízející včas informovali o obsazení daného místa, případně o dalších změnách uveřejněné informace. IOM si vyhrazuje právo stáhnout inzeráty starší než rok.


KPMG Česká republika

Společnost KPMG Česká republika hledá zájemce na pozici Konzultant pro oblast oceňování podniků.

Více informací na internetové adrese: https://kpmg.jobs.cz/detail-pozice/?id=G2-1305859174-aden_brand0&rps=202

Datum zveřejnění informace: 26.8.2018


BDO Appraisal services – znalecký ústav s.r.o.

Společnost BDO Appraisal services – znalecký ústav s.r.o. hledá nové kolegy na pozici Asistent znalce.

Více informací na internetové adrese: https://bdo.jobs.cz/detail/?id=G2-1293176114-aden_brand0&rps=186

Datum zveřejnění informace: 28.6.2018


Equity Solutions Appraisals s.r.o.

Znalecký ústav Equity Solutions Appraisals s.r.o. hledá nové kolegy do svého týmu na pozici: Odborný asistent pro oceňování podniku/nemovitostí a Analytik oceňování podniku/nemovitostí.

Více informací na internetové adrese: http://www.eqsa.cz/#kariera

Datum aktualizace informace: 13. 6. 2018


mBank

mBank je na českém a slovenském trhu již více jak 10 let. Stále se rozrůstá a díky tomu nabízí řadu pracovních příležitostí. Věnuje se kvalitě služeb nabízených klientům, ale zároveň také stále zlepšuje a rozšiřuje aktivity v oblasti péče o naše zaměstnance. V současné době hledá specialistu na oceňování nemovitostí.

Text inzerátu ke stažení (Word): mBank – specialista oceňování nemovitostí

Datum zveřejnění informace: 13. 6. 2018


Expert Group s.r.o.

Znalecký ústav Expert Group s.r.o. je dynamický ústav se znaleckým oprávněním v oboru ekonomika, zabývající se oceňováním a ekonomickými analýzami v širokém spektru specializací. Aktuálně hledá kandidáty na pozice asistent, resp. konzultant oceňování se zaměřením na podniky, ekonomické a účetní rozbory, převodní ceny.

Inzerát je publikován na internetové adrese: http://www.expertgroup.cz/kariera-u-nas/.

Datum zveřejnění informace: 26. 4. 2018


Bonuvis

Společnost Bonuvis otevírá pozici Analytika, jejíž náplní je oceňování firem a pomoc při prodeji.

Text inzerátu ke stažení (pdf): Bonuvis – analytik

Datum aktualizace informace: 22.3.2018


EQUITA Consulting s.r.o.

EQUITA je specializovaná společnost na posuzování a oceňování aktiv, patří k předním znaleckým ústavům s rozsáhlými zkušenostmi.
Do našeho kolektivu hledáme kolegy na pozice:

Nabízíme Vám naše dlouhodobé zkušenosti a možnost podílet se na zajímavých projektech pro tuzemské i mezinárodní klienty.
Pozice jsou nabízeny na plný úvazek nebo na částečný úvazek (min. 20h / týden) s možností přechodu do pozice na plný úvazek.

Datum zveřejnění informace: 20.2.2018


NSG Morison

NSG Morison – etablovaná česká poradenská skupina a člen mezinárodní asociace poradenských společností Morison KSi aktuálně hledá vhodné kandidáty/kandidátky do oddělení business valuation v rámci NSG Morison znalecký ústav s.r.o. na pozici Finanční analytik se specializací oceňování podniků.

Text inzerátu ke stažení (pdf): NSG Morison

Datum zveřejnění informace: 11.1.2018


Grant Thornton Valuations

Znalecký ústav Grant Thornton Valuations, a.s., který je součástí mezinárodní poradenské skupiny Grant Thornton International, hledá nového kolegu na pozici Senior Consultant pro oceňování podniků a nehmotného majetku.

Text inzerátu ke stažení (pdf):

Datum aktualizace informace: 13.6.2017