Aktuálně nabízené kurzy

Přeměny obchodních korporací, dispozice s podnikem, prodej a nákup společností (M&A)

(včetně právních, účetních a daňových aspektů)

 

květen/červen 2022

 

Vážení přátelé a příznivci,

předkládáme Vám nabídku na čtyřdenní seminář věnovaný problematice přeměn, akvizic a fúzí. Pro velký zájem opakujeme úspěšný seminář. Rádi bychom pro Vás opět zopakovali výklad základních pravidel pro realizaci fúzí a rozdělení, připomněli možnost přeshraničních transakcí, ukázali způsob stanovení rozhodného dne, upozornili na povinnosti znalců při oceňování jmění společností při přeměnách mezi spojenými osobami,

Předmětem semináře budou nejen přeměny dle české právní úpravy, ale také možnosti nákupu a prodeje společností, příprava vhodné struktury akvizice (výběr mezi nákupem podílu nebo nákupem aktiv). Poslední den semináře bude věnován transakcím s obchodním závodem (podnikem), jako je vklad a prodej.

Seminář je určen všem zájemcům a odborníkům na dané téma, absolventům kurzů IOM a držitelům certifikátu Certifikačního ústavu VŠE Praha a dalších certifikačních ústavů, kteří by zvláště měli dbát na další rozvoj své odbornosti.

V případě Vašeho zájmu nám zanechte svůj kontakt, budeme Vás přednostně informovat o zveřejnění termínu konání příštího semináře na našich webových stránkách: