Nabídka zaměstnání

Na této stránce jsou zařazovány nabídky a informace o možném pracovním uplatnění v oblasti oceňování. Institut oceňování majetku se nezabývá aktivním vyhledáváním pracovních míst, ale bude-li požádán o zveřejnění nabídky, po posouzení její vhodnosti ji zařadí na tuto stránku. Cílem je usnadnit zprostředkování nabídky a poptávky práce v oblasti oceňování pro absolventy IOM, ale i další zájemce.

Žádosti o umístnění informace o nabídce práce zasílejte na adresu marik@vse.cz – prof. Miloš Mařík, ředitel IOM. Návazně je pak nezbytné, aby nás nabízející včas informovali o obsazení daného místa, případně o dalších změnách uveřejněné informace. IOM si vyhrazuje právo stáhnout inzeráty starší než rok.

BDO Appraisal services – znalecký ústav s.r.o.

Společnost BDO Appraisal services – znalecký ústav s.r.o. hledá nové kolegy na pozici Asistent znalce.

Více informací na internetové adrese: https://bdo.jobs.cz/detail/?id=G2-1293176114-aden_brand0&rps=186

Datum zveřejnění informace: 28.6.2018

Equity Solutions Appraisals s.r.o.

Znalecký ústav Equity Solutions Appraisals s.r.o. hledá nové kolegy do svého týmu na pozici: Odborný asistent pro oceňování podniku/nemovitostí a Analytik oceňování podniku/nemovitostí.

Více informací na internetové adrese: http://www.eqsa.cz/#kariera/

Datum aktualizace informace: 13. 6. 2018

mBank

mBank je na českém a slovenském trhu již více jak 10 let. Stále se rozrůstá a díky tomu nabízí řadu pracovních příležitostí. Věnuje se kvalitě služeb nabízených klientům, ale zároveň také stále zlepšuje a rozšiřuje aktivity v oblasti péče o naše zaměstnance. V současné době hledá specialistu na oceňování nemovitostí.

Text inzerátu ke stažení (Word): mBank – specialista oceňování nemovitostí

Datum zveřejnění informace: 13. 6. 2018

Expert Group s.r.o.

Znalecký ústav Expert Group s.r.o. je dynamický ústav se znaleckým oprávněním v oboru ekonomika, zabývající se oceňováním a ekonomickými analýzami v širokém spektru specializací. Aktuálně hledá kandidáty na pozice asistent, resp. konzultant oceňování se zaměřením na podniky, ekonomické a účetní rozbory, převodní ceny.

Inzerát je publikován na internetové adrese: http://www.expertgroup.cz/kariera-u-nas/.

Datum zveřejnění informace: 26. 4. 2018

Bonuvis

Společnost Bonuvis otevírá pozici Analytika, jejíž náplní je oceňování firem a pomoc při prodeji.

Text inzerátu ke stažení (pdf): Bonuvis – analytik

Datum aktualizace informace: 22.3.2018

Státní pozemkový úřad

Státní pozemkový úřad, Oddělení tvorby cen a  verifikace v Praze vypisuje výběrové řízení na služební poměr na pozici odborný rada oddělení tvorby cen a verifikace. Žádost o přijetí do služebního poměru je třeba podat do 26. 3. 2018.

Odkaz na oznámení o vyhlášení výběrového řízení:
http://www.spucr.cz/statni-pozemkovy-urad/volna-pracovni-mista/oznameni-o-vyhlaseni-vyberoveho-rizeni-na-sluzebni-misto-odborny-rada-oddeleni-tvorby-cen-a-verifikace-6.html

Datum zveřejnění informace: 12.3.2018

EQUITA Consulting s.r.o.

EQUITA je specializovaná společnost na posuzování a oceňování aktiv, patří k předním znaleckým ústavům s rozsáhlými zkušenostmi.
Do našeho kolektivu hledáme kolegy na pozice:

Nabízíme Vám naše dlouhodobé zkušenosti a možnost podílet se na zajímavých projektech pro tuzemské i mezinárodní klienty.
Pozice jsou nabízeny na plný úvazek nebo na částečný úvazek (min. 20h / týden) s možností přechodu do pozice na plný úvazek.

Datum zveřejnění informace: 20.2.2018

NSG Morison

NSG Morison – etablovaná česká poradenská skupina a člen mezinárodní asociace poradenských společností Morison KSi aktuálně hledá vhodné kandidáty/kandidátky do oddělení business valuation v rámci NSG Morison znalecký ústav s.r.o. na pozici Finanční analytik se specializací oceňování podniků.

Text inzerátu ke stažení (pdf): NSG Morison

Datum zveřejnění informace: 11.1.2018

Fortuna

Fortuna Entertainment Group, leading betting & gaming operator in CEE is currently seeking for a Group Financial Specialist for its Financial Planning & Analysis (FP&A) team.

For more details please see the attached file (pdf): Fortuna – Group Financial Specialist

Datum zveřejnění informace: 22. 8. 2017

Grant Thornton Valuations

Znalecký ústav Grant Thornton Valuations, a.s., který je součástí mezinárodní poradenské skupiny Grant Thornton International, hledá nového kolegu na pozici Senior Consultant pro oceňování podniků a nehmotného majetku.

Text inzerátu ke stažení (pdf):

Datum aktualizace informace: 13.6.2017

 

VGD Apprasial, s.r.o.

Znalecký ústav VGD Apprasial, s.r.o., který je součástí mezinárodních poradenských skupin VGD a NEXIA International, hledá pro posílení svého týmu novou kolegyni / nového kolegu – studenta či absolventa magisterského stupně VŠE se zaměřením na oceňování podniku. Nástup možný ihned. V případě studenta rozsah prací dle aktuálních potřeb společnosti a časových možností studenta.

Kontakt a více informací o společnosti mohou uchazeči nalézt na adrese: http://cz.vgd.eu/sluzby/ocenovani-znalecky-ustav-v-oboru-ekonomika-0

Datum zveřejnění informace: 15. 5. 2017

BNP Paribas

Banka BNP Paribas hledá osobu na částečný úvazek na pozici komerční asistent/ka. Mělo by se jednat o osobu s dobrou znalostí finanční analýzy a prezentačními schopnostmi.

Text inzerátu ke stažení (Word): BNP Paribas

Datum zveřejnění informace: 9.1.2017

Komerční banka

Komerční banka, a.s., která je součástí skupiny Société Générale, do svého týmu v Praze hledá zaměstnance/zaměstnankyni na pozici: Odhadce nemovitostí / Real Estate Appraiser.

Více informací o pozici naleznete na: http://kb.jobs.cz/detail-pozice/?id=G2-1160409813-aden_brand0

Datum zveřejnění informace: 15.11.2016

HELP ONE s.r.o.

Společnost HELP ONE s.r.o. v Hradci Králové hledá asistenta asistenta odhadce nemovitostí.

Text inzerátu ke stažení (pdf): HELP ONE

Datum aktualizace informace: 10.10.2016

RSM TACOMA

RSM TACOMA je přední česká poradenská společnost patřící do nezávislé poradenské sítě RSM International. RSM TACOMA poskytuje služby v oblasti fúzí a akvizic, corporate finance, oceňování, daní, trustových služeb, účetního a mzdového poradenství. V současné době vypisuje výběrové řízení na pozici Asistent oceňování podniků – part time.

Text inzerátu ke stažení: RSM TACOMA (Word)

Datum zveřejnění informace: 25.2.2016

RSJ private equity

Investiční fond RSJ private equity hledá vhodné kandidáty na pozici Junior Analyst.

Text inzerátu ke stažení: RSJ private equity (pdf)

Datum zveřejnění informace: 13.1.2015

 


Copyright (C) 2000 - 2018 University of Economics in Prague