Co se děje na IOM?

-

-

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Nabídka zaměstnání

Související stránky

Na této stránce jsou zařazovány nabídky a informace o možném pracovním uplatnění v oblasti oceňování. Institut oceňování majetku se nezabývá aktivním vyhledáváním pracovních míst, ale bude-li požádán o zveřejnění nabídky, po posouzení její vhodnosti ji zařadí na tuto stránku. Cílem je usnadnit zprostředkování nabídky a poptávky práce v oblasti oceňování pro absolventy IOM, ale i další zájemce.

Žádosti o umístnění informace o nabídce práce zasílejte na adresu marik@vse.cz – prof. Miloš Mařík, ředitel IOM. Návazně je pak nezbytné, aby nás nabízející včas informovali o obsazení daného místa, případně o dalších změnách uveřejněné informace. IOM si vyhrazuje právo stáhnout inzeráty starší než rok.

Equity Solutions Appraisals s.r.o.

Znalecký ústav Equity Solutions Appraisals s.r.o. hledá nové kolegy do svého týmu na pozici: Odborný asistent pro oceňování podniku/nemovitostí a Analytik oceňování podniku/nemovitostí.

Více informací na internetové adrese: http://www.eqsa.cz/#kariera/

Datum aktualizace informace: 13. 6. 2018

mBank

mBank je na českém a slovenském trhu již více jak 10 let. Stále se rozrůstá a díky tomu nabízí řadu pracovních příležitostí. Věnuje se kvalitě služeb nabízených klientům, ale zároveň také stále zlepšuje a rozšiřuje aktivity v oblasti péče o naše zaměstnance. V současné době hledá specialistu na oceňování nemovitostí.

Text inzerátu ke stažení (Word): mBank – specialista oceňování nemovitostí

Datum zveřejnění informace: 13. 6. 2018

Expert Group s.r.o.

Znalecký ústav Expert Group s.r.o. je dynamický ústav se znaleckým oprávněním v oboru ekonomika, zabývající se oceňováním a ekonomickými analýzami v širokém spektru specializací. Aktuálně hledá kandidáty na pozice asistent, resp. konzultant oceňování se zaměřením na podniky, ekonomické a účetní rozbory, převodní ceny.

Inzerát je publikován na internetové adrese: http://www.expertgroup.cz/kariera-u-nas/.

Datum zveřejnění informace: 26. 4. 2018

Bonuvis

Společnost Bonuvis otevírá pozici Analytika, jejíž náplní je oceňování firem a pomoc při prodeji.

Text inzerátu ke stažení (pdf): Bonuvis – analytik

Datum aktualizace informace: 22.3.2018

Státní pozemkový úřad

Státní pozemkový úřad, Oddělení tvorby cen a  verifikace v Praze vypisuje výběrové řízení na služební poměr na pozici odborný rada oddělení tvorby cen a verifikace. Žádost o přijetí do služebního poměru je třeba podat do 26. 3. 2018.

Odkaz na oznámení o vyhlášení výběrového řízení:
http://www.spucr.cz/statni-pozemkovy-urad/volna-pracovni-mista/oznameni-o-vyhlaseni-vyberoveho-rizeni-na-sluzebni-misto-odborny-rada-oddeleni-tvorby-cen-a-verifikace-6.html

Datum zveřejnění informace: 12.3.2018

EQUITA Consulting s.r.o.

EQUITA je specializovaná společnost na posuzování a oceňování aktiv, patří k předním znaleckým ústavům s rozsáhlými zkušenostmi.
Do našeho kolektivu hledáme kolegy na pozice:

Nabízíme Vám naše dlouhodobé zkušenosti a možnost podílet se na zajímavých projektech pro tuzemské i mezinárodní klienty.
Pozice jsou nabízeny na plný úvazek nebo na částečný úvazek (min. 20h / týden) s možností přechodu do pozice na plný úvazek.

Datum zveřejnění informace: 20.2.2018

NSG Morison

NSG Morison – etablovaná česká poradenská skupina a člen mezinárodní asociace poradenských společností Morison KSi aktuálně hledá vhodné kandidáty/kandidátky do oddělení business valuation v rámci NSG Morison znalecký ústav s.r.o. na pozici Finanční analytik se specializací oceňování podniků.

Text inzerátu ke stažení (pdf): NSG Morison

Datum zveřejnění informace: 11.1.2018

Fortuna

Fortuna Entertainment Group, leading betting & gaming operator in CEE is currently seeking for a Group Financial Specialist for its Financial Planning & Analysis (FP&A) team.

For more details please see the attached file (pdf): Fortuna – Group Financial Specialist

Datum zveřejnění informace: 22. 8. 2017

Grant Thornton Valuations

Znalecký ústav Grant Thornton Valuations, a.s., který je součástí mezinárodní poradenské skupiny Grant Thornton International, hledá nového kolegu na pozici Senior Consultant pro oceňování podniků a nehmotného majetku.

Text inzerátu ke stažení (pdf):

Datum aktualizace informace: 13.6.2017

 

VGD Apprasial, s.r.o.

Znalecký ústav VGD Apprasial, s.r.o., který je součástí mezinárodních poradenských skupin VGD a NEXIA International, hledá pro posílení svého týmu novou kolegyni / nového kolegu – studenta či absolventa magisterského stupně VŠE se zaměřením na oceňování podniku. Nástup možný ihned. V případě studenta rozsah prací dle aktuálních potřeb společnosti a časových možností studenta.

Kontakt a více informací o společnosti mohou uchazeči nalézt na adrese: http://cz.vgd.eu/sluzby/ocenovani-znalecky-ustav-v-oboru-ekonomika-0

Datum zveřejnění informace: 15. 5. 2017

BNP Paribas

Banka BNP Paribas hledá osobu na částečný úvazek na pozici komerční asistent/ka. Mělo by se jednat o osobu s dobrou znalostí finanční analýzy a prezentačními schopnostmi.

Text inzerátu ke stažení (Word): BNP Paribas

Datum zveřejnění informace: 9.1.2017

Komerční banka

Komerční banka, a.s., která je součástí skupiny Société Générale, do svého týmu v Praze hledá zaměstnance/zaměstnankyni na pozici: Odhadce nemovitostí / Real Estate Appraiser.

Více informací o pozici naleznete na: http://kb.jobs.cz/detail-pozice/?id=G2-1160409813-aden_brand0

Datum zveřejnění informace: 15.11.2016

HELP ONE s.r.o.

Společnost HELP ONE s.r.o. v Hradci Králové hledá asistenta asistenta odhadce nemovitostí.

Text inzerátu ke stažení (pdf): HELP ONE

Datum aktualizace informace: 10.10.2016

RSM TACOMA

RSM TACOMA je přední česká poradenská společnost patřící do nezávislé poradenské sítě RSM International. RSM TACOMA poskytuje služby v oblasti fúzí a akvizic, corporate finance, oceňování, daní, trustových služeb, účetního a mzdového poradenství. V současné době vypisuje výběrové řízení na pozici Asistent oceňování podniků – part time.

Text inzerátu ke stažení: RSM TACOMA (Word)

Datum zveřejnění informace: 25.2.2016

RSJ private equity

Investiční fond RSJ private equity hledá vhodné kandidáty na pozici Junior Analyst.

Text inzerátu ke stažení: RSJ private equity (pdf)

Datum zveřejnění informace: 13.1.2015

BDO Appraisal services – znalecký ústav s.r.o.

Společnost BDO Appraisal services – znalecký ústav s.r.o. přijme do svého týmu nového ambiciózního kolegu na pozici Asistent znalce.

Informace ke stažení: BDO Appraisal services (pdf)

Datum zveřejnění informace: 11.9.2014